Olejek arganowy Nanoil – lepszy od sezamowego?

Olejek arganowy Nanoil

Olejek arganowy to jeden z najpopularniejszych olejków na świecie. Jest doskonałym wsparciem dla wszystkich rodzajów włosów, w tym farbowanych. Często dodaje się go do farb, aby już podczas koloryzacji chronił włosy przed szkodliwym amoniakiem i innymi niszczącymi substancjami.
Najcenniejszy olej arganowy pozyskuje się z rejonów Maroka – tam rosną drzewa arganii żelaznej, z których orzechów wytwarza się cenny olej. Są one wpisane na listę Rezerwatów Biosfery UNESCO, zaś olejek jest dokładnie badany i wciąż odkrywane są jego zaskakujące właściwości kosmetyczne i zdrowotne. Najlepszej jakości olejek arganowy wydaje Nanoil. Dlaczego jakość jest tak ważna? Czemu olej arganowy jest lepszy od sezamowego?

To ważne! Zawsze sięgaj po olejki najwyższej jakości

Olejek Arganowy Nanoil to w 100% czysty olej arganowy, który zaskakuje jakością i czystością. Nie zawiera kontrowersyjnych domieszek, parabenów, silikonów czy alkoholi. Idealnie nadaje się też do pielęgnacji skóry: ciała, twarzy, delikatnej skóry pod oczami oraz wzmacnia osłabione paznokcie. Ten olejek zdobywa wysokie miejsca nie tylko w rankingach produktów do włosów, ale również do twarzy czy ciała. Olejek ma ponadto znak jakości Ecocert, jest organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany, dlatego zachowuje wysokie stężenie wszystkich substancji, za które tak bardzo ceni się olej arganowy.

Olejek Arganowy Nanoil – skład

Wspomnieliśmy o cennych substancjach w olejku arganowym od Nanoil. Pora wymienić najważniejsze. Jego wyjątkowe składniki to m.in. NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) w bardzo korzystnych proporcjach, charakterystycznych jedynie dla oleju z arganii żelaznej. Są one bezcenne dla skóry czy włosów, aby te mogły się w pełni zregenerować oraz ochronić przed niszczeniem.
Zaraz po NNKT należy wymienić witaminę E (tokoferol) – jej wysokie stężenie jest charakterystyczne dla olejku arganowego. To witamina młodości, będąca nieodzownym elementem każdej pielęgnacji, nie tylko profilaktyki anty-aging. Skwalen, luteina oraz szereg antyrodnikowych polifenoli (naturalnych związków fenolowych) to składniki, które w olejku arganowym od Nanoil występują w dużych ilościach. Do tego nie sposób nie wymienić flawonoidów i fitosteroli o nieocenionym działaniu upiększającym i odmładzającym na włosy, ciało czy twarz.

Olejek arganowy Nanoil

Olejek Arganowy Nanoil – stosowanie i aplikacja

Olejek arganowy od Nanoil to nieskończona ilość zastosowań. Jest wszechstronny, dlatego zapewni pielęgnację od stóp po koniuszki włosów. Stosuj go:

 • bezpośrednio na skórę, włosy, paznokcie (jako samodzielny kosmetyk);
 • jako dodatek do innych kosmetyków, maseczek i peelingów, kremów, odżywek do włosów i balsamów do ciała;
 • jako olejek do masażu antycellulitowego i ujędrniającego;
 • jako składnik kąpieli (dla ciała, dłoni lub stóp);
 • do olejowania włosów (godzinna maska lub wilgotny kompres);Olejek arganowy Nanoil
 • jako ochronne serum na końcówki;
 • jako olejek do golenia i ochronę po depilacji;
 • do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu: jako serum pod krem;
 • jako główny nośnik dla olejków eterycznych;
 • do demakijażu twarzy metodą OCM;
 • jako olejek odmładzający do skóry pod oczami;
 • jako odżywkę do zniszczonych paznokci i skórek.

Olejek Arganowy Nanoil – działanie i efekty

 • 95% kobiet przyznaje, że po już po dwóch tygodniach nastąpiła poprawa wyglądu i elastyczności skóry;
 • 92% kobiet twierdzi, że dzięki olejkowi arganowemu Nanoil nastąpiła widoczna poprawa w wyglądzie paznokci;
 • 89% potwierdza, że ich włosy wzmocniły się, przestały wypadać i zaczęły szybciej rosnąć;
 • 88% kobiet mówi o zmniejszeniu przebarwień i wygładzeniu zmarszczek;
 • 86% kobiet wspomina, że olejek arganowy redukuje rozstępy i cellulit;
 • 84% uporało się nawet z uporczywym trądzikiem w około 20 dni.

Olejek arganowy Nanoil to jedna z najlepszych odżywek do włosów, który poprawia ich wygląd już po pierwszej aplikacji. Sprawnie domyka łuski włosów, wygładza je i działa niczym laminat, który nie przeciąża włosów i podkreśla głębię ich koloru.
Olejek Arganowy Nanoil jest tak doskonałym wsparciem dla włosów farbowanych i nie tylko. Działa on również na wewnętrzne struktury włosów, gdzie wzmacnia, regeneruje oraz chroni pasma przed zniszczeniem.

Olejek Arganowy Nanoil – wygląd, pojemność, wydajność

Olejek Arganowy Nanoil “pływa” w estetycznej, ciemnej buteleczce z farmaceutycznego szkła. Opakowanie w pełni chroni olejek arganowy przed światłem słonecznym i jełczeniem.
Naturalne olejki zazwyczaj występują w pojemności 30 ml – tu otrzymujesz aż 50 ml arganu, który cechuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź moc najlepszego olejku arganowego, wejdź na stronę https://nanoil.pl/olej-arganowy

Zostaw komentarz